آتش زنه است که اضافه کردن ویدئو خرما به سهولت مجرد’ مستند بلوز

زمان دشوار برای آتش زنه خبره. اجتماعی فاصله دوران قوانین بیرون رفتن در تاریخ و یا جسمی hooking با شرکای بالقوه است. بسیاری از کاربران احتمالا یک توده ای از مسابقات انباشته بدون توانایی برای شروع شخم از طریق آنها اگر شما هم بیان.

اما آتش زنه مالک مطابقت گروه قصد دارد به معرفی یک get-to-know-شما ابزار است که می تواند کمک به swipers تصمیم می گیرید که آیا بدنی تاریخ است که ارزش پیگیری یک بار ظاهر نرمال باز می گرداند. این نرم افزار با اضافه کردن یک ویدیو چت به برنامه در پاسخ به آنچه در آن خواستار “تمایل قوی” از کاربران را به شرکت در یک زمان صورت کمی با بازی های بالقوه.

در یک اطلاعیه در طول این شرکت اخیر درآمد تماس با آتش زنه میگه تک آهنگ در حال تنظیم برای آب و هوای جدید با بسیاری از در حال حاضر امید بستن برای تماس های تصویری بر روی آن سیستم عامل های دیگر. به عنوان نتیجه آتش زنه را راه اندازی ویدئو زندگی می کنند قبل از پایان ماه ژوئن این شرکت می گوید. جزئیات کمیاب چگونه آن را در واقع کار می کنند اما آن را احتمالا فقط شامل گنجاندن دعوت, دکمه, داخل, چت بخشی از این برنامه است.

در نامه ای به سهامداران این شرکت نوشت: “اجتماعی فاصله مورد نیاز سازگاری و محور و نهفته است کسب و کار ما به دلیل شیوه ای که در تک تعامل با محصولات ما و شروع روابط به سرعت تکامل یافته است. ما می دانیم که مجرد هستند, تنظیم رفتارهای خود و بسیاری در حال تغییر به داشتن تاریخ عملا از طریق تلفن یا ویدئو.

“به عنوان نام تجاری قوی نشان تمایل به تصویری-تاریخ محصول ما و تیم مهندسی در سراسر جهان بسیج به سرعت به استقرار یک به یک چت تصویری قابلیت در بسیاری از سیستم عامل است.”

Facebook نیز اعلام کرد قصد دارد برای اضافه کردن یک ویدیو کامپوننت به آن Facebook, دوستیابی خدمات پس از آن به نظر می رسد مثل این است که به طور طبیعی جدید به صورت مجازی از نام تجاری در حال حرکت به جلو.

شما خواهد بود تا برای یک آتش زنه تصویری تاریخ (نه با من البته من با خوشحالی)? اجازه دهید ما می دانیم @trustedreviews در توییتر.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetdogal taşlarMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme