The Last of Us 2: همه چیز در مورد شیطان سگ PS4 منحصر به فرد

سگ شیطان گردد یک شاهکار مدرن با آخرین از ما. آن باقی می ماند و پس از apocalpytic مارول که گفت یک داستان عشق از دست دادن و یادگیری به درک آنچه شما باید در جهان است که به طور مداوم در حال سقوط از هم جدا در اطراف شما. در حال حاضر عاقبت آماده است تا به پاره دل ما را همه را دوباره و دوباره.

Joel و Ellie عاطفی داستان را ادامه خواهد داد در The Last Of Us Part 2 با مسن تر و عصبانی تر الی. اخیر تریلر ویترین یک استارک و داستان زیبا آمیخته با یک کمک فوق العاده خشونت و در حال حاضر ما در نهایت باید یک ایده از عاقبت خشن ساختار طرح و مکانیک گیم پلی. آه و Naughty Dog در نهایت ریخته لوبیا مدتها در انتظار تاریخ انتشار بیش از حد.

بررسی مورد اعتماد وارد شده است همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد آخرین ما 2 از جمله آخرین اخبار, تاریخ انتشار, داستان, گیم پلی و بیشتر. ما در به روز رسانی این صفحه: اغلب پس نگه داشتن آن در bookmarked برای همه آخرین اخبار و اطلاعیه ها.

The Last of Us 2 تاریخ انتشار – هنگامی که آن بیرون می آید ؟

پس از دریافت یک “نامحدود تاخیر” شیطان سگ شکسته پوشش اعلام کرد که The Last of Us 2 در حال حاضر خواهد شد راه اندازی در آزادی در 19 ژوئن سال 2020 است. آن بود که قبلا به علت لجستیکی نگرانی های مربوط به Covid-19 و حذف از تمام دیجیتال عرض است. که در حال حاضر تغییر آن را به نظر می رسد پس از مدت کوتاهی بخش زیادی از این بازی به بیرون درز شد آنلاین. اگر شما نگران در مورد اخلال گران ما می شود بسیار مراقب باشید که منجر به انتشار رفتن به جلو.

مرتبط با: ارواح تسوشیما

The Last of Us 2 

The Last of Us 2, گیم پلی, پیش نمایش – همه تغییرات و ویژگی های جدید

رسانه از سراسر جهان در حال حاضر از دست رفته-با The Last of Us 2 ارائه ما با یک نگاه اجمالی در چگونه عاقبت مدتها در انتظار بازی خواهد کرد زمانی که آن را در نهایت راه اندازی در سال آینده. در طرح بزرگ از چیزهایی که از آن خواهد شد به دنبال یک شبیه جاده به سلف خود البته با مراتب بیشتر جاه طلبی های کهنه به هر ممکن است جنبه. آن را برای رفتن به مثبت عظیم هر دو از لحاظ روایت و گیم پلی اجازه می دهد بازیکن را به کشف جهان زیبا در حالی که ساخت دلخراش پیشرفت درون آن است.

بر خلاف آخرین قسط آن به نظر می رسد Ellie خواهد بود که تنها شخصیت این بازیکن به دست گرفتن کنترل خود را در سراسر مبارزات انتخاباتی. اما Naughty Dog عشق به نگه داشتن بازیکنان حدس بنابراین ما نمی شود شگفت زده اگر ما قدم به جوئل را سالمندان کفش بعدا به روایت. Ellie است که هنوز هم جوان و مستعد ابتلا به تصمیمات عجولانه و بدون در نظر گرفتن عواقب آن – یک صفت شخصیتی که او در یک ماموریت مرگبار انتقام است که می گذارد در مرکز Last of Us 2.

تا کنون از خود نشان می دهد, این روشن شده است که Ellie را ترک در یک سفر از انتقام تلخ و خونین او به عنوان اشک های بی شماری روح جدا بر خود غم و اندوه. منبع این است که در حال حاضر روشن است. به نظر می رسد او شریک عاشقانه دینا بوده است به قتل رسیده و یا ربوده شده توسط یک فرقه مرموز شناخته شده به عنوان Seraphites. قبل از سرنوشت او نازل شده است روی صفحه نمایش محو به سیاه و عمد منجر به مبهم عرصه حدس و گمان است. او ممکن است ملاقات کردم سرنوشت بدتر از مرگ را Ellie بنابراین بی امان در تعقیب.

مرتبط با: PS5 در مقابل ایکس باکس 2

The Last of Us 2

اما او نه تنها از بازگشت ، دیگر چهره های آشنا را دوباره ظهور به برگزاری Ellie بازگشت از آستانه به امید هشدار می دهند او را از خطراتی که در انتظار دانستن سفر از نفرت تخریب خواهد شد و تنها نژاد بیشتر خشونت است. این یک چرخه معیوب و مسلما تداوم توسط Joel – Ellie پدر در این جهان شکسته. دروغ گفت به نگه داشتن او در اولین بازی باید مسلما شکل نظر او در جامعه چگونه مردم در حال برنامه ریزی به دروغ و استفاده از او برای خود به معنی. بنابراین هر زمان که او رشد می کند با کسی, کسانی که به اندازه کافی احمق به تهدید باند که نیاز به پرداخت.

من نمی توانم صبر کنید تا ببینید این پویا کاوش اگر تنها به ببینید که چگونه شخصیت کمان ما به دنبال برای سال های بسیاری از شکوفه و انشعاب به چه بدون شک خواهد بود یک دلخراش اوج. Ellie نیست و نیاز به یک رستگاری داستان او یک قربانی در جهان پس از آخرالزمانی او مطرح شد در دانستن چیزی بیش از کشتن برای زنده ماندن. این باعث می شود لحظات کوچک حساسیت همه قوی تر صفحه اصلی آوردن استدلال پشت او خودآزارانه و یا ولگردی و قانونی شکنی قتل است.

من فقط امیدوارم که narative نمی کند و تکیه بیش از حد به شدت در مرگ یک شخصیت عجیب و غریب در این مورد دینا به درایو پیام به طور کلی. آن را تنبل و overplayed حتی در یک جهان به عنوان غم انگیز از این یکی. من معتقدم سگ شیطان می داند بهتر از این با همان استعاره استفاده می شود در سمت چپ خود را در پشت توسعه تنها چند سال پیش. آن را به تنهایی مجموعه ای از چندین معیار برای سینمایی قصه گویی و من دوست دارم برای دیدن این روند همچنان بدون یک بیمار در نظر گرفته تصمیم برگزاری آنها را به عقب.

مرتبط با: فاینال فانتزی 7 بازسازی نقد و بررسی

The Last of Us 2

فقط متوجه من صرف سنین صحبت کردن در مورد این روایت و به سختی صحبت کردن در مورد چگونه آخرین ما 2 بازی خواهد کرد بنابراین پرش در سمت راست.

اگر شما بازی اصلی بسیاری از ایده های اصلی را ویژگی تا حد زیادی آشنا. برخورد دشمن می تواند یک بار دیگر پنجه با مخلوطی از خفا gunplay و مبارزه با غوغا که همه آنها disgustingly رحم, روش های مراقبت از همه چیز. اگر وضعیت آن شما می توانید اجتناب از دشمنان در مجموع با رخنه در اطراف آنها را با آهسته و با احتیاط قدم به قدم و به موقع حواس او را پرت.

Ellie می توانید پرتاب آجر و بطری و موارد دیگر در سراسر محیط نقشه کشی راهزنان به یک از امنیت کاذب قبل از اینکه در سکوت اعزام آنها. متناوبا و به احتمال زیاد بیشتر سبک خود را, او می تواند از شلاق زدن یک کمان و سوراخ آنها را با فلش. آن را هنوز هم آرام راه انجام کارها اما به مراتب بیشتر احتمال دارد برای جلب توجه. سلاح های خاص ناشناخته باقی می ماند اگر چه تا کنون دیده ایم انواع تفنگ تپانچه و یک طبقه بندی از دست-به-دست خرده ریز. وجود دارد مطلقا هیچ پوشش نقره ای هنگامی که شما در حال bludgeoned به مرگ با یک چکش پنجه که اغلب در سمت چپ gouged در دشمن این گونه به عنوان آنها سقوط به زمین است.

تهیه خواهد شد و نقش عمده ای یک بار دیگر با Ellie در حال حاضر قادر به ایجاد فلش انفجاری و مهمات دیگر انواع با استفاده از زرادخانه خود را. این باید ارائه فضای کافی برای آزمایش های زیادی برخورد پرتاب دشمنان را یک جا از وحشت سیستماتیک قبل از چیدن آنها را از راه دور. Ellie هم اکنون می توانید در حالی که سوت خیزان در بوته گرفتن الهام از بازی Uncharted 4 را متنوع تر رویکرد به خفا و به آن بی نهایت بیشتر خونین شخصیت.

عرصه به نظر می رسد به مراتب بزرگتر دیگر محدود به کوچک نیمه claustrophobic گوشه رها شهرستانها و جنگل مانند قبل است. راهزنان روال خاص تبادل گفتگوی بورسی با یکدیگر در مورد زندگی روزانه خود و یا بد ماموریت آنها در حال حاضر. آنها ممکن است حتی ذکر Ellie آگاه از وجود او در اطراف آنها اما ترس از هر زمان که او ممکن است اعتصاب. E3 سال 2018 تریلر ویترین بسیاری از نمونه هایی از این, و ما فوق العاده مشتاق به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مرتبط با: Cyberpunk 2077 پیش نمایش

The Last of Us 2

اکتشاف را یک بار دیگر نقش عمده ای در The Last of Us 2 الی گام گذاشتن در یک ماجراجویی است که دهانه یک فاصله بزرگ. آخرین تریلر تا انتهایی کوه رها شده و شهرهای مختلف دیگر زرق و برق دار مناطق اذیت کردن یک مقیاس بر خلاف هر چیزی که ما دیده ایم سگ شیطان مقابله با قبل. ما تصور مبارزات انتخاباتی هنوز هم خواهد بود و نه خطی اما پیشنهاد تعدادی از شانس برای بازیکنان به رها کردن مسیر مورد ضرب و شتم نفع اختیاری اهداف پنهان کلکسیون و بیت دیگر از درخشش. شما حتی می توانید اسب خود را!

جنبش در حال حاضر به مراتب متنوع تر با Ellie بودن قادر به پنهان کردن در میان چمن ها خزنده در امتداد کف برای پنهان کردن خود از تهدیدات قبل از رها کردن جهنم بر آنها. دشمنان متنوع تر بیش از حد با سگ گشت زنی برخی مناطق حتی به یاد ما قهرمان عطر قبلا بازدید از مناطق. آلوده تر هستند متفاوت با یک نوع جدید قادر به تعقیب این بازیکن در اطراف قبل از انفجار در تاثیر. از دست در برداشت این اضافات می توانید بازی را تغییر دهید به طور کامل.

The Last of Us 2 تریلر – چگونه آن را نگاه می کنید ؟

ما وارد شده همه از آخرین تریلر The Last of Us 2 زیر. هشدار داده می شود, آن را کمی خشونت.

قبل از سفارش از بخش 2 از آمازون

The Last of Us 2 داستان – آن چه مورد ؟

سگ شیطان نشان داده است که The Last of Us Part 2 طول می کشد محل پنج سال پس از اصلی سمت چپ با 19 سال Ellie بازیگری به عنوان اصلی بازی شخصیت. جوئل همچنین باعث می شود یک بازگشت تماشای بیش از Ellie به عنوان به آرامی پیری, پیر مرد. درایو اصلی از روایت نامشخص است اما ما می دانیم که Ellie بسیار عصبانی در مورد چیزی است.

در آشکار تریلر از او دیده نواختن گیتار slathered در خون در میان توده ای از اجساد. پس از اتمام آهنگ او می گوید: به جوئل: “من قصد دارم برای کشتن هر یک از آنها است.” ما هیچ ایده که Ellie بسیار عصبانی در, اما آن را روشن خشم را به عنوان تم اصلی در The Last of Us Part 2. جدید ترین تریلر ویژگی های Ellie و قابل توجه دیگر در یک رقص از نوع پیدا کردن یک لحظه نادر به آرامش در جهان شکسته خود را. این سرعت فرود را به هرج و مرج شاید ارائه یک اشاره است که مجموعه Ellie در راه مرگبار انتقام در وهله اول.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de