Oculus تلاش 2 می تواند ما را از این واقعیت اما نه تا 2021

Facebook گزارش شده است که برنامه ریزی برای راه اندازی یک جدید Oculus تلاش هدست, اما آن را نمی ممکن است می رسند تا سال آینده.

با توجه به یک گزارش جدید از بلومبرگ را Mark Gurman می گوید: یک نسخه جدید از محبوب £399 مستقل دستگاه واقعیت مجازی مواجه است تاخیر با توجه به Covid-19 بحران است. این شرکت تا به حال در ابتدا برنامه ریزی شده برای راه اندازی نسل بعدی تلاش قبل از پایان سال 2020 اما زنجیره تامین عوارض به معنی آزادی است و به احتمال زیاد به لغزش به 2021.

این احتمال وجود دارد که ما را دیده اند این دستگاه راه اندازی شده در Oculus Connect کنفرانس اما این که لغو شده و با Facebook قرار دادن یک توقف برای همه در شخص تجمعات تا تابستان سال 2021 در اولین.

این گزارش می گوید Facebook هنوز نشده نهایی ویژگی های مقرون به صرفه هدست اما تیتر ویژگی های جدید می تواند یک نرخ refresh “حداقل 90Hz” با پتانسیل برای 120Hz نمایش اگر عمر باتری نگرانی ها می تواند به کاهش. فعلی تلاش ارائه می دهد 60Hz تازه کردن نرخ.

مدل های جدید می تواند تا 15 درصد سبک تر از زمان 1.25 مدل lb. آن است که هنوز به توان تصمیم گرفت که آیا عاقبت را جایگزین و یا مکمل های موجود در مدل منابع می گویند. آن را نیز ممکن است طراحی می تواند بیشتر از پلاستیک استفاده شده در ساخت و ساز به جای پارچه در حالی که تسمه کش گزینه دیگری هستند کسانی که آشنا با این موضوع گفته بلومبرگ.

زمان است که احتمالا خوب برای Facebook برای راه اندازی بیشتر Oculus سخت افزار داده چقدر وقت مردم صرف در خانه. وجود دارد مقدار زیادی از پتانسیل برای VR به اکسل در شرکت جهان به عنوان یک جایگزین برای ویدئو کنفرانس.

و اجازه دهید آن صورت این واقعیت خیلی تلخه. شما می توانید درک کنند که چرا مردمی ممکن است بخواهید به فرار به یک همهجانبه دنیای جدید که در آن هیچ coronavirus. VR استفاده از راه تا همه حساب و Facebook تلاش کرده است به حفظ سهام فعلی تلاش هدست.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>