در حال حاضر وجود دارد بسیاری از بحث در مورد جدید بیمه خدمات درمانی برنامه برای ردیابی گسترش coronavirus اما در حالی که برای در حال حاضر گوگل است انتشار یک سری از “Covid-19 جامعه تحرک” گزارش با استفاده از داده های مکان از تلفن مردم برای پیگیری حرکات و تغییرات رفتاری در کشورهای در شهرستانها و شهرهای کوچک در سراسر جهان در طول coronavirus بحران است. گزارش خود را به روشنگری اما سهولت که با گوگل موفق به قرار دادن آنها را با هم کمی وحشت زده است. اگر شما نمی خواهید گوگل به استفاده از داده های خود را برای این گزارش بخوانید.

اگر شما دیده نمی شود یکی از این جامعه تحرک گزارش نشده است, در اینجا یکی از آنها است. برجسته آنها افزایش می یابد و در تعداد بازدید کنندگان به انواع مختلف محل آن را به یکی از شش دسته بندی:

  • خرده فروشی و تفریحی (رستوران ها, کافی نت ها, مراکز خرید, پارک, موزه ها, کتابخانه ها, سینما)
  • مواد غذایی و داروسازی (سوپر مارکت مواد غذایی و انبارهای کشاورزان’ بازار تخصص مواد غذایی و مغازه ها و فروشگاه های مواد مخدر داروخانه ها)
  • پارک های ملی, پارک عمومی, سواحل, اسکله, سگ, پارک ها و میدان و باغ های عمومی)
  • ایستگاه های حمل و نقل (زیرزمینی و ایستگاه های قطار و دیگر وسایل حمل و نقل عمومی و مراکز)
  • محل کار
  • مسکونی

گزارش ها نشان می دهد این روند به عنوان درصد افزایش یا کاهش می یابد به جای واقعی تعداد بازدید کننده به منظور آوردن خزش عامل پایین کمی.

گوگل همچنین اضافه کرده است که اطلاعات آن با استفاده از anonymised “خود را به نگه داشتن اطلاعات محرمانه و خصوصی و امن” و این که “هیچ اطلاعات قابل شناسایی شخصی مانند یک فرد محل تماس و یا جنبش در دسترس خواهد بود در هر نقطه”.

“ما امیدواریم که این گزارش کمک خواهد کرد که حمایت از تصمیم گیری در مورد نحوه مدیریت COVID-19 بیماری همه گیر. برای مثال این اطلاعات می تواند کمک به مقامات درک تغییرات ضروری در سفرهای است که می تواند به شکل توصیه در کسب و کار ساعت یا اطلاع تحویل ارائه خدمات” گوگل می گوید.

“همین طور مداوم بازدیدکننده داشته است به هاب حمل و نقل ممکن است نشان می دهد که نیاز به اضافه کردن اضافی اتوبوس یا قطار به منظور اجازه می دهد تا افرادی که نیاز به سفر در اتاق به گسترش اجتماعی فاصله. در نهایت درک نه تنها اینکه مردم در حال سفر بلکه روند در مقصد می تواند کمک به مقامات طراحی ارشاد برای محافظت از بهداشت عمومی و نیازهای ضروری جوامع است.”

اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از افرادی که نیست مطمئن باشید اگر خوب است که این گزارش باید پتانسیل انجام بیشتر آنها چگونه احساس می کنید در مورد گوگل. با توجه به این غول جستجو را به شدت سوال برانگیز سابقه با مسائل مربوط به حفظ حریم خصوصی آن را آسان به درک چرا برخی از مردم احساس مضطرب است.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به انجام برای جلوگیری گوگل از استفاده از داده های مکان خود را برای آن COVID-19 جامعه تحرک گزارش.

  • بازدید از صفحه حساب Google خودتان (و یا این لینک کلیک کنید)
  • باز ‘داده ها و شخصی سازی منو
  • را انتخاب کنید ‘Location History’
  • به نوبه خود ضامن و آمار ‘مکث’ هنگامی که گوگل می پرسد برای تایید

مرتبط: چگونه برای جلوگیری از Facebook ردیابی شما هنگامی که شما در Facebook

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net