شیر به پایان می رسد پشتیبانی برای SteamVR برای macOS

اگر شما یک کاربر مک هستید که به دنبال به جلو به قادر بودن به بازی VR بازی بر روی کامپیوتر خود شما می توانید ابتدا حداقل یک پلت فرم است که لیست. دلیل این است که در نه ناگهانی اعلام در وب سایت خود شیر منتشر کرده است در بیانیه ای که در آن آنها خواهد شد پایان دادن به SteamVR پشتیبانی برای مک.

تبلیغات

این به این معنا نیست که همه خود را VR بازی را متوقف خواهد کرد اما انتظار نداریم که هر گونه به روز رسانی بیشتر به SteamVR برای مک. با توجه به شیر “SteamVR به پایان رسیده است macOS پشتیبانی از پس تیم ما می تواند تمرکز بر روی ویندوز و لینوکس. ما توصیه می کنیم که macOS کاربران همچنان به انتخاب کردن به SteamVR [macos] شاخه برای دسترسی به میراث می سازد.”

هر شیر در اطلاعیه ای به نظر می رسد که این شرکت با تمرکز بر روی ساخت SteamVR برای ویندوز و لینوکس است. به طور معمول صحبت کردن مک کاربران تمایل به دریافت پایان کوتاه از چوب وقتی که می آید به بازی. دلیل این است که برای اکثر توسعه دهندگان تمایل به ترجیح می دهند ایجاد بازی برای ویندوز به جای مک, پس از آن است و نه ناامید کننده برای دیدن رایانه های مکینتاش از دست دادن دسترسی به VR.

ما مطمئن هستیم که اگر شیر را تغییر ذهن خود را در آینده اما در حال حاضر به نظر نمی رسد که راه. نقل شده است که بر اساس دریچه سخت افزار بررسی پارسه در مک حساب برای تنها 4 درصد از آنها بازیکن پایه, بنابراین در حالی که ناامید کننده قابل فهم است.

در زمینه اپل >کامپیوتر. بیشتر بخوانید درباره Macos شیر و واقعیت مجازی (VR). منبع: steamcommunity

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>