هنگامی که اپل برای اولین بار معرفی چهره ID آنها ادعا کرده اند که با ماسک سازندگان به اطمینان حاصل شود که حتی اگر فرد می پوشد یک ماسک مشابه به صورت کاربر آن را نمی تواند گوشی را باز کند. تا کنون چهره ID كاملا موفق بوده است اما در پی coronavirus شیوع این مشکل است.

تبلیغات

دلیل این است که در حالی که با پوشیدن یک ماسک آن باعث می شود آن را تقریبا غیر ممکن است برای کاربران برای باز کردن قفل تلفن خود را, اما تغییرات اخیر در iOS 13.5 بتا را آسان تر خواهد کرد. نه سیب است نه آرامش چهره ID اجازه می دهد تا به صورت ماسک بلکه زمانی که چهره ID تشخیص دهد که کاربر یک ماسک بر روی آن را به طور خودکار سوئیچ به حالت رمز عبور.

این صرفه جویی در کاربران نیاز به صبر برای این گزینه به پنجره خود را وارد کنید و رمز عبور است که می تواند آزار دهنده اگر شما نیاز به باز کردن گوشی خود را چندین بار در روز و یا در حالی که شما در خارج از خانه برای خرید مواد غذایی و یک لیست از آیتم های شما نیاز به نگه داشتن چک کردن اما نمی خواهید به نگه داشتن گوشی خود را قفل کل زمان.

در حال حاضر این قابلیت در حال حاضر در iOS 13.5 beta اما معلوم نیست که اپل خواهد بود با انتشار آن به توده ها اما امیدوارم از آن خواهد شد به زودی. دلیل این است که ماسک توصیه می شود پوشیده می شود و معمولا مصرف آنها را خاموش و اغلب باعث کاهش اثر خود را به خصوص اگر به درستی انجام نمی.

در زمینه اپل >تلفن های همراه. بیشتر بخوانید درباره Coronavirus Covid-19 چهره, Id, iOS, Ios 13 و امنیتی است. منبع: macrumors

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de