که در آن به نقد خود محرک بررسی اگر شما یک حساب بانکی

به عنوان شما ممکن است شنیده محرک چک های مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس شروع به می رسند. اگر شما یک حساب بانکی خود را دریافت محرک پول و پرداخت هزینه گزاف به نقد آن ممکن است یک موضوع است.

پول متخصص کلارک هوارد می گوید: وجود راه های خلاق شما هنوز هم می توانید خود محرک پولی بدون اینکه پاره پاره با رفتن به یک بررسی-تجاری فروشگاه.

اگر شما در انتظار بررسی فیزیکی در این پست و در میان “unbanked” در اینجا چگونه شما می توانید پول خود را دریافت کنید.

محرک پرداخت: چه باید بکنید اگر شما یک حساب بانکی

برای اولین بار در اینجا به همین دلیل شما ممکن است بخواهید برای دریافت محرک پرداخت به طور مستقیم واریز به یک حساب بانکی به جای کاغذ از طریق ایمیل چک: ممکن است طولانی صبر کنید.

“ما باید تعداد زیادی از افرادی که در حال رفتن به آنها پول محرک توسط چک به جای پرداخت مستقیم” کلارک می گوید. “آن را به پنج سال برای همه به خود را چک چاپ شده است.”

در واقع برخی از چک ممکن است در پست آمده تا سپتامبر با توجه به بلومبرگ که به نقل از یک خانه راه و وسیله کمیته تجزیه و تحلیل.

خبر خوب این است که دو گزینه وجود دارد برای افرادی که لازم نیست حساب های بانکی برای دریافت پول خود را: پی پال و خارج شده است. اجازه دهید بحث در مورد هر یک از آنها.

پی پال پول به علاوه

پی پال به تازگی اعلام کرد که “در طول چند هفته آینده” خود نقدی-a-بررسی ویژگی را صرف هزینه برای مشتریان با کاغذ محرک چک.

“پی پال راه اندازی یک روش خاص که در آن شما می توانید سپرده است که بررسی به آنچه شناخته شده به عنوان یک پی پال پول نقد به علاوه حساب و بدون هیچ هزینه در تمام” کلارک می گوید.

به دلیل آن را هزینه شما کامل $1,200.

تبلیغات

اگر شما دریافت وجوه خود را به پی پال پول نقد به علاوه حساب شما می توانید پول “در دقیقه” و استفاده از آن در هر کجا که پی پال پذیرفته شده است این شرکت می گوید در انتشار اخبار.

شما می توانید یک پی پال-مارک کارت اعتباری را در فروشگاه خرید و برداشت پول از دستگاه خودپرداز.

برای دریافت پی پال کارت نقدی شما نیاز به یک پی پال پول نقد به علاوه حساب. اطلاعات بیشتر در اینجا.

خارج تجاری چک

“آینده ارزان ترین جایگزین من می دانم این است که با خارج” کلارک می گوید. “خارج شده است اجازه می دهد شما را به پول نقد است که بررسی و یا قرار دادن آن در خارج پول کارت است که مانند یک ذخیره ارزش کارت است.”

به نقد یک بررسی بزرگتر از $1,000 در خارج, شما باید حداکثر پرداخت هزینه از $8 با توجه به وب سایت خود را. بنابراین اگر شما پول نقد است که $1,200 محرک بررسی شما خواهد بود و راه رفتن دور با $1,192.

اگر شما علاقه مند به رفتن خارج پول کارت مسیر فروشگاه waiving ماهانه هزینه برای حساب های جدید تا تاریخ 30 ژوئن اگر شما سپرده 500 دلار یا بیشتر.

فکر نهایی

این دو گزینه یکی رایگان و یکی با هزینه های کوچک — که اجازه می دهد تا شما را به دریافت محرک چک پول را به دست خود.

کلارک می گوید: اگر چه خارج از گزینه رایگان نیست “این خیلی بهتر از آن خواهد بود در بررسی cashers و مکانهایی شبیه به آن.”

شما بدست خود محرک بررسی کنید ؟ در اینجا چهار چیز شما می توانید با آن انجام دهید.

بیشتر محتوا از Coronavirus Clark.com:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de