اپل همواره حق بیمه با نام تجاری است که چرا از آن ساخته شده حس که خارج از چند استثنا قابل توجه اپل همیشه انجام برخی پرستیژ بالا و قیمت…. اما در هفته گذشته این شرکت راه اندازی یک گوشی جدید است که شکست این روند: آی فون جدید SE 2.

برای کسانی که آن را از دست رفته آیفون SE 2 یک بازی جدید و کوچک-دست-دوستانه iOS تلفن با یک عامل کلیدی افتراق آن را از خود آی فون 11 خواهر و برادر – آن را تنها هزینه £420.

این نیست انقلابی; های قدیمی اپل که به همان قیمت قبل از نقطه. اما برای من این یک نشانه روشن اپل cottoned به بحرانی تغییر در بازار که رقابت شرکت های شناخته شده برای مدتی – هیچ کس می خواهد به صرف 1000 پوند در یک دمنده هر سال به خصوص در جهانی همه گیر.

تحلیلگران داده اند که تلفن فروش به خصوص در انتهای بالای 1000 پوند به علاوه بازار شده است کند. دلیل این است که مانند لپ تاپ ها قبل از مردم wising تا به این واقعیت که آنها لازم نیست برای خرید یک گوشی جدید در هر سال است. اخیرا مردمی باهوش در IDC برجسته این در آخرین سه ماهه تلفن ردیابی آمار نشان داد که قطره های گسترده در تلفن شاخص فروش در سراسر هیئت مدیره.

این تا حدودی به دلیل جهانی مستند که قطعا تشدید این روند با مردم معقول بودن محتاط تر با پول خود را هنگامی که تمام علائم اشاره به رکود در اقتصاد جهانی و توده زیان کار است.

مرتبط: بهترین تلفن اواسط محدوده

اپل به طور سنتی سعی در باک این روند به سادگی با کاهش قیمت از آن اپل به هدف اواسط محدوده بازار است. اما آن را واقعا کار می کرد, به عنوان خریداران آیفون به طور کلی می خواهم بهترین از بهترین و تقریبا جهانی انتخاب کردن برای خرید آخرین آی فون زمانی که به روز رسانی بدون در نظر گرفتن قیمت و یا اگر آن را در واقع هر گونه خوب است. این است که چرا با وجود ارزان تر آیفون 8 که در فروش تمام سه ماهه آن را به آی فون 11 که سوار شماره های بسیاری برای این شرکت در سه ماهه گذشته.

وجود دارد مقدار زیادی از توضیح احتمالی برای این. اما برای من این یک نتیجه از اپل بازاریابی مستمر به عنوان یک لوکس با نام تجاری شیوه زندگی. اگر همه شما باید انجام دهید این است که به مردم بگویید چگونه بزرگ خود را بالا پایان مسائل است و بازار آن را به عنوان لبه برش هیچ کس با رفتن به می خواهید خود را به سهام.

این است که چرا اندیشه مارک های مانند Xiaomi Mi-سری موتور Gs و Samsung Galaxy A-series شده اند قادر به تسلط اواسط محدوده بازار و موفقیت در مناطق اپل واقعا cracked – مانند چین و آفریقا و آمریکای جنوبی که در آن مردم در نظر £200-400 پوند زیادی برای خرج کردن در تلفن.

اما این است که چرا من فکر می کنم جدید SE یک سکته مغزی از نبوغ و نشان می دهد که اپل در نهایت بیدار شدن از خواب به این واقعیت است.

بودن بی پرده, من فکر می کنم SE 2 به نظر می رسد مانند یک کمی از نیمه arsed تلاش but من هم می دانم که آن را به لذت بردن از gangbuster فروش و این است که چگونه اپل قرار گرفته و به بازار عرضه شده آن است. بودن یک آی فون جدید خود را مشاهده و آن را کاملا متفاوت به یک با تخفیف, پیر اپل گوشی. آن را حمل همان اعتبار به عنوان آی فون 11 با وجود اینکه نیمی از قیمت به دلیل آن است که از لحاظ فنی اپل آخرین مدل. آن را نیز تنها گزینه برای iOS طرفداران در بودجه در حال حاضر با اپل داشتن بازنشسته هر ساله مدلهای آن از فروشگاه رسمی.

به عنوان یک نتیجه, با, آیفون, 11 بیش از نیمه راه از طریق آن چرخه اپل طرفداران در ذهن من خواهد شد که دو گزینه صبر کنند iPhone 12 یا پرش در آی فون SE 2. در زمان جهانی آب و هوا من نمی می توانید ببینید بسیاری انجام اولیه و در حال حاضر به بخشی با 1000 پوند برای یک گوشی جدید. این یک دلیل کلیدی سامسونگ دیدم عظیم 18 درصد افت در فروش تلفن های این سه ماهه با خریداران بودن طبعا محتاط تر با پول خود و عدم تمایل به صرف بیش از یک جایزه برای یک کهکشان S20 فوق العاده.

مرتبط: بهترین آیفون

به دلیل قیمت گذاری هوشمند و وضعیت فعلی اپل جدیدترین گوشی, بعد چهارم, من می توانید ببینید آی فون SE 2 که یکی از پرفروش ترین ها در سطح جهان است. من نه تنها در فکر آن است. IDC گفت: به همان اندازه در آن آخرین بازار تلفن همراه ردیابی آمار و هنگامی که آن را اشاره کرد:

“به دنبال به جلو پرتاب اخیر SE (2020) دستگاه هدف قرار دادن قیمت پایین تر بخش می تواند کار خوبی برای فروشنده اگر مصرف کنندگان از shift خود را خرید ترجیحات نسبت به بودجه بیشتر دوستانه دستگاه در آب و هوای اقتصادی نامشخص از سال 2020 است.”

این است که کمی غمگین به عنوان من می خواهم دوست دارند به اپل سعی کنید کمی سخت تر و به چیزی کمی بیشتر از انقلاب با آن جدی ورود به اواسط محدوده بازار از آیفون 5C.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de