دانلود کتاب تاریخی

کتاب های تاریخی را می توانیم در دسته کتاب های پر طرفدار و پر فروش بدانیم. افراد زیادی به دلیل علاقه به دانستن

توسط POSHTIBANNEWS در 25 آذر 1399
کتاب های تاریخی را می توانیم در دسته کتاب های پر طرفدار و پر فروش بدانیم. افراد زیادی به دلیل علاقه به دانستن اتفاقات گذشته، به دنبال دانلود کتاب تاریخی هستند. این اتفاقات در برخی مواقع به قدری جذاب هستند که به گونه ای از روایت های داستانی درآمده اند. اغلب افرادی که به خواندن کتاب های تاریخی علاقه مندند به سراغ کتاب های تاریخی دیگر کشورها نیز می روند. این کتاب ها را می توان با یک جست و جوی ساده در فضای اینترنت پیدا کرد. برخی از کتاب های تاریخی هم هستند که به این راحتی ها قابل دانلود نمی باشند. برای خرید این کتاب ها باید به سراغ فروشگاه هایی رفت که کتاب های مربوط به کشور خود را به فروش می رسانند. این فروشگاه ها درگاه های پرداخت خاصی دارند که اگر شما یک کاربر ایرانی باشید و حساب بانکی بین المللی نداشه باشید، قادر به خرید از آن ها نخواهید بود.
دانلود کتاب تاریخی
دانلود کتاب تاریخی
این مشکل برای دانلود کتاب های تاریخی زبان اصلی و کتاب هایی با موضوعات دیگر، سبب شد تا سایت های مختلفی اقدام به خرید این کتاب ها از سایت های مرجع کنند و در نهایت آن ها را همانند دیگر فروشگاه های آنلاین و بدون نیاز به داشتن حساب های بانکی بین المللی در اختیار کاربران قرار دهند. این موضوع به خوبی توانست مشکل بسیاری از طرفداران خواندن کتاب های زبان اصلی را حل کند.

دانلود کتاب تاریخی زبان اصلی از سایت های معتبر ایرانی:

اگر چه سایت های زیادی این کتاب ها را به فروش می رسانند، اما از این میان سایت های فروش کتاب های اورجینال و زبان اصلی، ایبوک رالی کامل ترین آن هاست. ایبوک رالی در حال حاضر آرشیو کاملی از کتاب های تاریخ و دیگر کتاب ها در موضوعات مختلف را در خود دارد. برای خرید و دانلود کتاب از این سایت دیگر نیازی به داشتن حساب بانکی بین المللی نخواهید داشت. ایبوک رالی تمام کتاب ها را با همان کیفیت اصلی در سایت مرجع در اختیار شما قرار می دهد.

خرید مستقیم کتاب های تاریخی زبان اصلی با تخفیف باور نکردنی:

اگر نام کتاب مورد نظرتان را بدانید و به سایت ایبوک رالی مراجعه کنید، احتمالا با دیدن قیمت کتاب های موجود در سایت ایبوک رالی و مقایسه آن با سایت مرجع آن کتاب شگفت زده خواهید شد. ایبوک رالی کتاب های خود را با تخفیف ۸۰ درصدی در اختیار شما قرار می دهد. این تخفیف همان ابتدا و در زمانی که قیمت کتاب در کنار فایل آن قرار داده می شود، بر روی آن اعمال خواهد شد. برای خرید از سایت ایبوک رالی تنها کافی است وارد سایت شده و پس از ثبت نام در قسمتی که مشخص شده نام کتاب تاریخی مورد نظرتان را وارد کنید. پس از آن با کیلک کردن بر روی گزینه جست و جو صفحه ای برای شما به نمایش در می آید که در آن لیستی از کتاب ها به همراه تصاویر و قیمتشان نشان داده شده است. در این صفحه می توانید، کتابی که به دنبال آن هستید را پیدا کنید.
دانلود کتاب زبان اصلی با ایبوک رالی
دانلود کتاب زبان اصلی با ایبوک رالی
  سپس آن را به سبد خرید خود اضافه و پرداخت را نهایی کنید. پس از آن که هزینه کتاب را پرداخت کردید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

سفارش و دانلود کتاب های تاریخی زبان اصلی در سایت ایبوک رالی:

برخی از کتاب ها یا کمیاب هستند و یا طرفداران زیادی ندارند. بنابراین احتمالا در سایت ایبوک رالی پیدا نمی شوند. اما شما می توانید به راحتی آن را به سایت ایبوک رالی سفارش دهید. سفارش کتاب به سایت ایبوک رالی بسیار آسان است. اما قبل از آن باید جست و جوی کتاب را در سایت انجام دهید، تا از نبود آن در سایت ایبوک رالی مطمئن شوید. در این صورت هنگامی که کتاب مورد نظر شمادر سایت موجود نباشد، با گزینه سفارش کتاب رو به رو خواهید شد.
سفارش خرید کتاب زبان اصلی
سفارش خرید کتاب زبان اصلی
این گزینه را انتخاب کنید و وارد صفحه ای شوید که مخصوص سفارش کتاب است. با وارد کردن لینک دانلود کتاب، به سایت ایبوک رالی اعلام می کنید که این کتاب را موجود کند. تیم ایبوک رالی سفارش شما را دریافت کرده و پس از پیدا کردن آن، هزینه محاسبه شده آن را به شما اعلام می کند. با پرداخت هزینه می توانید لینک دانلود فایل کتاب را دریافت نمایید.

بن تخفیف در ازای خرید هر کتاب تاریخی از سایت ایبوک رالی:

در هر خرید از سایت ایبوک رالی یک بن تخفیف دریافت خواهید کرد. این بن تخفیف به میزان ۲۰ درصد مبلغ خرید هر کتاب است. اگر کتابی را با قیمت ۲۰ هزار تومان بخرید، بن تخفیف ۴ هزار تومانی به شما تعلق می گیرد. این بن تخفیف را می توانید در خرید های بعدی خود تا یک ماه آینده مورد استفاده قرار دهید. source link
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن